World Police and Fire Games 2013, Belfast, Northern Ireland

Vážení  přátelé,

v roce 2011 jsme se zúčastnili celosvětových sportovních her hasičů a policistů,  World Police & Fire Games v New Yorku. Tyto hry se konají od roku 1967 každé dva roky a jejich hlavním posláním je, kromě sportovních výsledků, snaha vytvořit přátelství mezi členy záchranných složek z celého světa. 

V 69 sportovních disciplínách se 20.000 záchranářů ze 70 zemí světa snažilo v těchto malých olympijských hrách uspět. Nám se podařilo přivézt domů stříbrné medaile a nechat tak za sebou více než 40 týmů ze 6 hokejových světových velmocí.

1-10. srpna 2013 bychom se rádi pokusili v severoirském Belfastu na tento úspěch navázat. World Police & Fire Games v Belfastu navštíví, podle odhadu, 50.000 diváků z celého světa.

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou oslovili a požádali o spolupráci. Účast na hrách je finančně velmi náročná a každý ze sportovců si jí z převážné části hradí ze svých prostředků. Přesto bychom se na Vás rádi obrátili s velkou prosbou o poskytnutí sponzorského daru. Každá, i sebemenší částka, nás přiblíží ke splnění našich cílů.

Děkujeme

 

Odkaz na stránky her: