Z brankové přestřelky vyšli vítězně hráči České Lípy

13.10.2010 11:36

PSK Liberec - HC Predators Česká Lípa 6:8

Do utkání vstoupili aktivněji domácí hráči a vytvořili si několik slibných akcí. Bohužel vše skončilo na hostujícím brankáři Fialy, a tak přišly góly do sítě gólmana PSK, který během jedné minuty dvakrát inkasoval.

V závěru první třetiny snížil Šostý. Ve druhé třetině se hrál oboustranně vyrovnaný hokej a oba dva týmy vstřelily tři branky, a tak šli do poslední části hosté opět s jednogólovým náskokem.

Ke konci třetiny musel domácí tým vystřídat brankáře Chejna, který se zranil a nahradil ho Jína. Na začátku třetí třetiny srovnal při přesilové hře Ubry. Domácí tým opět začal soupeře přehrávat, ale bez gólového efektu a i proto přišel trest v podobě dvou rychlých branek.

V závěru třetiny ještě snížil a završil hattrick Šostý, ale pak do prázdné branky vstřelil gól hostující Peterka.

O své první body v soutěži bude bojovat tým PSK ve Svijanské areně proti HC  Frýdlant v neděli 17.10.2010 od 19:00 hod.