V zápase s Jičínem jsme neměli svůj den

04.11.2009 10:47

PSK Liberec - HC Jičín 2:3 (0:3,1:0,1:0)

Do utkáni vstoupil domácí tým náporem, ale bohužel góly dávali hosté, a to rovnou tři během první třetiny. To byla nádherná ukázka produktivity, kdy hráči Jičína z minima šancí dokázali vytěžit maximum, a naopak domácí nedokázali proměnit ani jednu gólovou příležitost.

Proto do druhé třetiny udělal domácí trenér Jaroslav Kolařík několik změn v sestavě, což přineslo zlepšení a nakonec i snížení z hole Milera. Víc se bohužel domácím nepodařilo, a tak poslal trenér do třetí třetiny pouze deset nejlepších hráčů. Přišel obrovský nápor, který opět přinesl snížení na rozdíl jedné branky.

Hosté byli pod velikým tlakem a evidentně jim ubývali síly, když vyslali na brankáře Jínu pouhé tři střely. Jenže liberečtí střelci neměli svůj den, takže si hokejisté z Jičína odvážejí tři body, hlavně díky vyhrané první třetině.

Třetiny: 0:3, 1:0, 1:0

Branky: 37. Miler (Šebesta), 50. Měrtl (Černý, Vozák) – 6. Vajsejtl (Mašek, Pletka), 13. Pletka (Vajsejtl), 18. Lenc (Starý).

Střely na branku: 31:21

Rozhodčí: Lorenčík – Daněk, Hanzlík.

Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0.

PSK Liberec: Jína, Číž - Černý P., Měrtl - Žák, Dlouhý - Kapoun, Vozák - Černý F. - Baran, Maděra - Šebesta K. - Křikava, Dušek - Miler - Polák.