PSK zdolal VTJ Liberec a jde do nadstavby

12.01.2011 18:12

Základní část krajského hokejového přeboru byla zakončena a do nadstavbové čtyřky se z Liberecka dostal jen tým PSK Liberec. Frýdlant a VTJ hrají skupinu o 5. - 7. místo.

VTJ Liberec - PSK Liberec 2:6 (1:2, 1:2, 0:2)

Do posledního zápasu základní části nastoupil tým PSK s jistotou postupu do první čtyřky. Naopak hráči VTJ měli jistotu nepostupu mezi čtyři nejlepší. Mohlo se tedy zdát, že v podstatě o nic nejde, ale v derby jde vždy o něco víc než o body. Proto utkání začalo ve vysokém tempu a v tomto nasazeném tempu pokračovaly oba dva týmy celý zápas. Jako první se gólu dočkali hosté po střele Měrtla, ale již za dvě minuty bylo srovnáno Holatou. Pak se prosadil Šorejs na 1:2.

Druhá třetina pokračovala ve stejném duchu, domácí srovnali, jenže hosté po střelách opět Šorejse a Vozáka odskočili na rozdíl dvou branek.

Ve třetí třetině skórovali již jen hráči PSK, a to autor zápasového hattricku Šorejs a Baran. Utkání se pak již jen dohrávalo a oba týmy se spíše soustředily na následnou nadstavbu, i když každý v jiné skupině.