PSK se konečně dočkal první výhry

09.12.2011 12:50

V krajském hokejovém přeboru se konečně dočkal bodů i PSK Liberec, který smetl Bohemians.

PSK Liberec - Bohemians Praha 13:5 (3:1, 3:3, 7:1)

Tým PSK nastoupil do utkání s velikým odhodláním konečně prolomit smolnou sérii, protože ze šesti utkání nezískal ani bod. Přesto jako první vstřelil gól soupeř. A opět to vypadalo na pokračování trápení libereckých. PSK se ovšem neustále tlačil před bránu a konečně přišla odměna za snahu a třemi góly otočil výsledek na svoji stranu.

Ve druhé třetině se Liberci podařilo opět vstřelit tři góly, ale chyby v obraně soupeř trestal, a tak třetina skončila nerozhodně 3:3. Třetí třetina byla již v jednoznačné režii domácích a sedmi dalšími góly uštědřili svému soupeři drtivou porážku. Za zmínku stojí dva pětibodoví hráči PSK Maděra (4+1) a Šorejs (3+2).