Na rozjeté PSK tentokrát nestačili ani Vojáci

20.01.2010 11:15

VTJ Liberec - PSK Liberec 1:6 (0:0, 1:5, 0:1)

Další derby v této sezóně začalo velmi opatrně z obou stran, oba dva týmy hrály ze zajištěných obran a tak nevznikalo mnoho gólových příležitostí a když nějaké vznikly spolehlivě je likvidovali brankáři PSK i VTJ.I proto skončila první třetina bezbrankovou remízou.

Druhá třetina začala ve stejném duchu,ale pak přišel drtivý nápor týmu PSK, kterému se během deseti minut podařilo vsítit 5 branek a z toho dvě ve vlastním oslabení.Vojáci kontrovali pouze jediným gólem z hole Herdy.

Třetí třetina byla velmi podobná té první,oba dva brankáři a obrany obou týmů předváděli zodpovědný výkon, téměř bez chyb a tým PSK tak pomalu kráčel za svým dalším cenným letošní vítězstvím, které stvrdil brankou v poslední vteřině Baran.

Branky a nahrávky: 36 Herda (Horáček, Šnajdr) -  23 Maděra (Malinský, Vorel), 25 Šebesta K. (Šebesta H., Černý F.), 29 Malinský (Vorel), 31 Černý F. (Malinský, Šebesta K.), 33 Černý F. (Dlouhý), 60 Baran (Maděra)

Sestava PSK: Kysilka, Ubry-Měrtl, Kapoun-Vorel, Číž-Dlouhý, Šebesta H.-Černý-F.-Šebesta K., Maděra-Malinský-Baran, Miler-Duda-Křikava

Sestava VTJ: Dulák - Bretl, Hanzl, Halenčák, Chládek, Kyselák - Herda, Šádek, Dvořák, Holata, Šnajdr, Horáček, Psota, Jágr

vyloučení  6:5 navíc Holata (VTJ) 10.min OT, využití 0:1, v oslabení 0:2

střely na branku 26:29

diváků 28

Další utkání dvou letos neporažených týmů a tedy souboj o první místo v tabulce sehraje tým PSK proti HC Lomnice 24.1.2010 od 19:00 hod. ve Svijanské aréně.