Hokejisté PSK: žádný problém

04.11.2010 08:04

Bez problémů si poradili hokejisté PSK Liberec s Jičínem, který v krajském hokeji porazili o pět branek.

PSK Liberec - HC Jičín 7:2 (1:0, 3:1, 3:1)

K dalšímu utkání krajského přeboru mužů zavítal do Svijanské arény velmi omlazený tým pod vedením bývalého hráče Pletky. Hrál od začátku velmi aktivně, ale v domácí brance předváděl opět spolehlivý výkon brankář Pyrochta, a tak jediným střelcem první třetiny byl domácí K. Šebesta po přesné přihrávce Vozáka.

Ve druhé třetině přišly další góly do sítě Jičína a bylo 4:1. Za zmínku stojí čvrtý gól PSK: hosté špatně střídali a Ubry a střílející Maděra po krásné kombinaci, kterou začal dlouhou přihrávkou brankář Pyrochta, vyšachovali obranu i brankáře Žemličku. Ve třetí třetině po chybě domácí obrany hosté snížili, ale to bylo ze strany hostů již vše a po dvou brankách domácích střelců Malinského a jedné Křikavy bylo rozhodnuto.