Hokejisté PSK potřetí vítězní

18.10.2012 16:41

V krajském hokejovém přeboru hrají z pěti týmů tři z Liberecka. PSK Liberci se daří, když nyní porazil v derby Frýdlant

Tým PSK začal povzbuzen dvěmi výhrami v pohodě a předváděl i pěkný kombinační hokej. Obzvláště spolupráce na jeden dotyk při druhém gólu všech tří útočníků první pětky Češky, Smetaníka a zakončujícího Šostého, musela potěšit oko hokejového fanouška. Frýdlant v této fázi trochu zaostával za svým soupeřem, ale protože domácí byli málo produktivní, vedli po první třetině pouze 2:0.

Do druhé třetiny si převedli domácí pohodu z té první a zvýšili svůj náskok na tři branky. Jenže uspokojeni příznivým vývojem hry trochu polevili, čehož hned využili zkušení frýdlantští hokejisté, kteří prakticky během necelých tří minut snížili na rozdíl jediné branky.

Ve třetí třetině dokonce začal mít Frýdlant mírnou převahu a veterán Jiří Peřina v přesilové hře srovnal na 3:3. Domácím se přestalo dařit a šance na bodový zisk držel výbornými zákroky brankář Bažant. Studená sprcha pro hosty přišla v předposlední minutě zápasu, kdy se prosadil důslednou dorážkou vlastní střely Baran.