Hokejisté PSK Liberec vstoupili do krajského přeboru porážkou

06.10.2010 14:00

HC Lomnice - PSK Liberec 5:3 (2:2, 1:1, 2:0)

Domácí nastoupili na oslabeného soupeře (týmu PSK chybělo 5 obránců) bez velkého respektu a výborným pohybem si vynutili velký tlak, který korunovali dvěma góly. Pak však postupně hráči PSK začali lépe bruslit a nejprve snížil po střele do horního rohu branky Šebesta H. a za necelé dvě minuty srovnal v přesilovce střelou od modré Ubry.

Ve druhé třetině, dokonce při vlastním oslabení, vstřelil první branku autor tří gólů v zápase Bláha D. Krátce po obdržené brance a po zbytečném vyloučení hráče PSK, hráli domácí dlouhou, sedmiminutovou přesilovku, kterou sice hosté ubránili, ale přišlií o spoustu sil. Přesto se jim podařilo vstřelit vyrovnávací gól z hole Šebesty K.

Ve třetí třetině domácí vystupňovali tlak a oslabeným hostům začali docházet síly. Po drobném zaváhání jinak spolehlivého hostujícího gólmana Chejna dali domácí na 4:3 a necelých pět minut před koncem završil svůj hattrick Bláha D.