HC Lomnici nad Popelkou jsme porazili až na nájezdy

10.11.2009 11:00

PSK Liberec - HC Lomnice nad Popelkou 4:3 sn (1:1, 1:1, 1:1, 0:0)

Utkání začalo náporem domácích, ale postupně začali přebírat taktovku hosté a svým výborným pohybem přehrávali svého soupeře a posílali jednu střelu za druhou  na domácího brankáře Kysilku, který však tento večer předvedl nadprůměrný výkon a tak hlavně díky jeho zákrokům si prakticky celý zápas domácí PSK Liberec drželi vyrovnané scóre.

První třetina skončila 1:1 a podobný scénář měla druhá  třetina také 1:1 a totožná byla i třetí třetina opět 1:1.

Zápas tak dospěl k prodloužení, které pokračovalo ve stejném duchu jako celý zápas. Domácí nevyužili ani dvouminutovou přesilovku čtyř proti třem a tak opět skončil tento nastavený čas remizou,tentokrát 0:0.

Na řadu přicházejí samostatné nájezdy. Po odjetí tří  hráčů na každé straně není opět rozhodnuto a když ve čvrté sérii zneškodní  nájezd domácí brankář Kysilka,rozjíždí se liberecký střelec Jakub Šebesta a  nekompromisní střelou pod horní tyč určuje vítěze tohoto napínavého zápasu. 

K dalším zápasům zajíždí PSK Liberec do Frýdlantu a další týden do  Varsndorfu,doma se opět představí 29.11.2009  od 19:00 ve Svijanské aréně v  libereckém derby proti VTJ Liberec.

Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1, 0:0

Branky: 6. Černý, 34. Šebesta Jakub, 46. Měrtl (Černý), rozhodující nájezd Šebesta Jakub - 10. Semecký, 36. Abrahám (Bartoš, Syrovátka), 58. Bláha D. (Abrahám)

Střely na branku: 18:42

Rozhodčí: Daněk – Bosák, Hanzlík.

Vyloučení: 9:5 navíc Vágenknecht 10 min OT (využití 1:1, oslabení 1:0)

PSK Liberec: Kysilka - Šebesta Jakub, Ubry, Miler, Měrtl, Číž, Křikava, Horák, Černý, Vorel, Dlouhý, Polák, Maděra, Baran, Kapoun, Šebesta Jan, Žák

HC Lomnice nad Popelkou: Tříška - Pavlas, Kožnar, Abrahám, Bartoš, Vágenknecht, Holec - Stránský, Šulc, Hrabal, Dolenský, Bláha D., Syrovátka, Němec, Semecký, Majdič, Sehnoutek