Devět gólů na ledě posledního Varnsdorfu

23.11.2009 14:10

HC Varnsdorf - PSK Liberec 5:9 (2:2, 1:4, 2:3)

Utkání se odehrávalo díky teplému počasí na těžkém terénu, a to vyhovovalo domácím. Hostující tým předváděl špatný pohyb a i proto papírově slabší Varnsdorf uhrál v první třetině remízu 2:2.

Po bouřlivé domluvě trenéra PSK Jaroslava Kolaříka, která byla slyšet i za zdmi kabiny, začali druhou třetinu hosté mnohem aktivněji a zatlačili svého soupeře na jeho polovinu.

Čtyřmi góly prakticky rozhodli o zápase. Důležitý byl hlavně rychlý gól Šebesty K., který padl již 11 vteřin po začátku druhé třetiny.

Poslední třetina se již dohrávala v poklidném tempu, kdy se oba týmy již moc nevěnovaly obranné hře.

Přesto náhradní brankář Vondráček, který nastoupil ve druhé třetině za zraněného Jínu, nepřipustil žádné drama a hosté tak dospěli k nejvyšší letošní výhře, i když obdrželi zbytečně velké množství branek kvůli chybám v obranné hře, která je jinak předností PSK Liberec v dosavadním průběhu soutěže.

Branky PSK:
10.min. Kapoun, 14.min. Baran (Kapoun), 21.min. Šebesta K. (Černý F.), 30.min. Malinský (Kapoun), 33.min. Vorel (Baran) 38.min. Šebesta K. (Maděra), 42.min. Maděra (Malinský), 49.min. Měrtl, 53.min. Baran

Branky Varnsdorf:
9.min.  Qvaiser (Kučera), 20.min. Koranda (Švejcar), 40.min. Koranda, 51.min. Buřič, 57.min. Koranda

Vyloučení 7:6 využití 0:1,v oslabení 1:0 

Střely na branku  28: 34

PSK Liberec: Jína (33.min Vondrášek), Ubry-Měrtl, Vorel-Kapoun, Číž-Černý, P.

Šebesta H.-Černý F.-Šebesta, K.Maděra-Malinský-Baran, Křikava-Žák.

HC Varnsdorf: Veroněk (30.min. Uhlíř), Matějka, Koranda, Novák, Balo, Dlask, Swadosch, Nový, A.Švejcar, Vala, Lorenc, Winzig, Qvaiser, Kučera, Buřič, Dubovecký.