Stav po dvou zápasech 1:1

20.03.2010 23:59

Do zápasu nastoupili domácí s odhodláním ukončit finálovou sérii druhým vítězným zápasem a brzy se ujali vedení 2:0.Hráči VTJ však dokázali snížit a vyrovnali hru.Hrál se pěkný svižný hokej ,který se líbil i všem přítomným divákům.

Ve druhé třetině byla hra opět velmi vyrovnaná se šancemi na obou stranách,ale tentokrát skórují pouze domácí VTJ a otáčejí stav zápasu na 3:2. Třetí třetina přinesla vyrovnávací gól z hole Maděry,ale po chvíli opět střílí branku VTJ  a zápas začíná být velmi dramatický.Napětí  ještě zvýší vyrovnávacím gólem Miler,ale bohužel pro hráče PSK střílí svoji třetí branku v zápase Svoboda R. a VTJ se opět ujímá vedení.Hostující tým ještě zkouší hru bez brankáře,do prázdné branky se však trefuje Jágr a je jasné ,že bude muset rozhodnout třetí zápas.

Stav série 1:1.