PSK Liberec podlehl Frýdlantu

20.10.2011 13:11

Hokejisté PSK, posíleni o dalšího mladého libereckého odchovance útočníka Mizeríka, ani ve druhém utkání krajského přeboru nedokázali zvítězit. Tentokrát jim radost sebrali hosté z Frýdlantu, kteří představili také řadu nových tváří.

PSK Liberec - Frýdlant 3:4 (0:3, 1:0, 2:1)

Domácí předvedli matný vstup do utkání, a tak po prvních dvaceti minutách vedli zaslouženě hosté 3:0. Ve druhé třetině se již domácí více soustředili a začali svého soupeře přehrávat, ale brankář předváděl neuvěřitelné zákroky. Jediný, kdo ho překonal po nádherné sólové akci, byl Mizerík. Třetí třetina začala náporem domácích a hostům docházely síly.

Po závaru před brankou Frýdlantu se nejlépe zorientoval Číž a vyrovnal. Za necelé dvě minuty však po chybě obrany vstřelil branku frýdlantský Vrkoslav, a na ni již domácí nedokázali odpovědět.

Další šanci na zisk bodů budou mít Liberečtí v neděli 23. října od 18 hodin ve Svijanské aréně proti HC Lomnice nad Popelkou.