První výhra hokejistů PSK

20.10.2010 16:33

PSK Liberec - HC Frýdlant 7:3 (4:0, 2:0, 1:3)

Třetí kolo krajského přeboru mužů mezi PSK Liberec a Frýdlantem začalo lépe pro domácí, kdy svou první branku v dresu PSK vstřelil Bystřický a minutu nato přidal druhý gól Duda a domácí mohli hrát bez zbytečné nervozity. Pak přišly i šance hostujícího týmu, ale všechny zlikvidovala nová posila domácích v brance Pyrochta, který hostuje z „tygří juniorky“.

A tak se znovu ke slovu dostali domácí střelci a po brankách obránců Ubryho a Číže šli do kabin hráči PSK se čtyřbrankovým náskokem. Ve druhé třetině ještě přidali dva góly a když hosté stále nenašli recept na libereckého brankáře, vedli po 40 minutách 6:0. Za zmínku stojí nevídaná taneční vložka hráče PSK Kuby Šebesty při vstřelení gólu, která pobavila všechny přítomné diváky. Třetí třetina se již jen dohrávala. Domácí pod vlivem velkého náskoku polevili v koncentraci a dovolili tak Frýdlantským snížit.