Přepište dějiny... :-)

21.03.2010 23:59

Utkání začalo ve vysokém tempu,ale se zajištěnými obranami na obou stranách,brankáři podávali spolehlivé výkony a tak první třetina skončila vítězstvím 1:0 pro PSK,když se v přesilové hře trefil Maděra. Dlouho se pak hrál opravdu vyrovnaný a pěkný hokej se šancemi na obou stranách , obrany obou týmů pracovaly spolehlivě a tak skončila druhá třetina bezbrankovou remízou.

Ve třetí třetině se po pěkné kombinaci prosazuje Miler a hráči PSK se velmi přibližují titulu.Ještě však sedm minut před koncem dává kontaktní branku Šádek začíná opět velké drama.Hráči PSK však odhodlaně bojují a nechtějí připustit prodloužení.VTJ tak v závěru zkouší hru bez brankáře,do prázdné branky střílí střelec PSK Šebesta K.a je rozhodnuto.

Ve své druhé sezóně v severočeském krajském přeboru získává tým PSK svůj první titul přeborníka kraje.