Porazili jsme dobře hrající Frýdlant

13.01.2010 11:14

PSK Liberec - HC Frýdlant 8:3 (2:2, 3:1, 3:0)

Utkání začalo ve vysokém tempu a oba dva týmy si hned od úvodu vytvářeli spoustu šancí.První proměnil za PSK Baran,ale pak dvakrát za sebou skórovali hosté.V závěru třetiny zařídil vyrovnání po samostatné akci svým prvním gólem v dresu PSK Jakub Duda.

Ve druhé třetině se hrál opět vyrovnaný hokej,přesto domácí tým postupně začali přehrávat svého soupeře a šance,které si frýdlantští hokejisté vytvořili,likvidoval spolehlivě chytající brankář domácích Láďa Chejn.

Třetí třetina se odehrála již pod taktovkou domácích hráčů PSK Liberec,kteří měli více sil a předváděli líbivou kombinační hru a dokázali tak porazit silného soupeře z Frýdlantu vysoko 8:3.

Prohru bohužel neunesli někteří hráči Frýdlantu a vyprovokovali drobnou šarvátku po utkání, kterou však ukončili svým pohotovým zákrokem rozhodčí.

Detaily o utkání ->

Další utkání sehraje PSK v libereckém derby proti VTJ Liberec v neděli 17.1.2010 od 19:00 hod. ve Svijanské aréně.